80 відгуків
+380 (95) 230-02-87
Рекламна агенція "Profit Media"

Аргументи на користь платного розміщення на Prom.ua

Аргументи на користь платного розміщення на Prom.ua
Чому ваші товари та послуги повинні продаватися на Prom.ua вже сьогодні?     Зараз я наведу Вам 4 цілі, які допоможуть Вам отримати відповідь на це питання: Знайдіть нових покупців в інтернеті і збільшіть продажу ― для досягнення цієї мети, вам необхідно бути присутнім на найпопулярнішою майданчику товарів і послуг в Україні Prom.ua. Ви отримаєте клієнтів не тільки з порталу, але й з найпопулярніших пошукових систем Google і Яндекс.
Грамотно розпорядитися бюджетом на рекламу і заощаджуйте ― навіть якщо у Вас обмежений бюджет, наше рішення Вам підходить, так як ціна безлімітних пакетів з просуванням починається з 4900 грн./рік., а це в свою чергу приблизно 14 грн./день.
Отримаєте навички та знання в сфері електронної комерції ― і навіть в цьому ми вам допоможемо, так як до складу кожного платного пакету входить ще й навчання, за яке не потрібно додатково платити. Навчайтеся і навчати свій персонал за допомогою наших текстових уроків, вебинанор та семінарів, які проводяться по всій Україні.
Заощаджуйте не тільки гроші, але і Ваш час ― З Prom.ua ви зможете створити сайт за 20 хвилин, а нам доручити наповнення та просування вашого сайту.
Ми допомагаємо підприємцям України продавати в інтернеті!     Хочете отримати бонус і знижку при реєстрації на PROM.UA? Скористайтеся нашим промо-кодом
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner